Čistenie fasády demineralizovanou vodou

05.01.2021

Systémom DEMINERALIZOVANEJ VODY umyjeme aj tie najvyššie okná priamo zo zeme až do výšky 15 m. Využívame demineralizovanú vodu, ktorá umyje okno a po vyschnutí neostanú žiadne stopy z minerálov, ktoré voda obsahuje. Demineralizovaná voda lepšie viaže nečistotu ako obyčajná voda a povrch ostane dlhšie čistý ako po umytí čistiacim prostriedkom. Toto čistenie je vhodné predovšetkým na čistenie okien, svetlíkov, fasád, obkladov, alebo zimných záhrad v domácnostiach. Dajú sa čistiť aj solárne panely, fotovoltaické panely a iné hladké povrchy. Tento systém je najlacnejšie riešenie umývania, pretože pri práci nepotrebujeme rebríky ani horolezcov. Navyše je čistenie ekologické (bez použitia akýchkoľvek chemikálii) a tak chránime životné prostredie. Vďaka teleskopickým tyčiam sa dokážeme dostať takmer všade a to bez poškodenia vašich trávnikov, kríkov alebo parkujúcich áut.

Výhodou tejto upravenej kvapaliny je väčšie viazanie špiny. Na konci tyče je umiestnená kefa, ktorá má výborný čistiaci účinok. Tlak vody je zabezpečený prístrojom, ktorý v dostatočnej miere pumpuje vodu smerom hore. Novinkou je čistenie a umývanie svetelných reklám.

Plochy zostanú čisté oveľa dlhšie ako pri čistení čistiacimi prostriedkami. Systémom sa dajú čistiť aj letné terasy, autoplachty, sklenené stropy, steny a fasády.